EKO YAPI

Planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışını, Uluslararası kriterlerde daha yukarıya taşıyarak, Dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasına girmek.

Eko Yapı, ülkemizdeki konut kalite standardını değiştiren ısı,ses,yangın yalıtımıyla diğer yapılara nazaran % 70 e varan enerji tasarrufu sağlayan,deprem için tam güvenli,hızlı ve maliyeti düşük ve kullanışlı yaşam alanları üreten üstün kalitede bir ev markasıdır. Eko Yapı, inşaatlarında anahtar teslim proje yaklaşımıyla, proje yönetimi,mimari ve dizayn yönetimi, inşaat uygulaması gerçekleştirmektedir.

Hedefi, sadece ekolojik ev üretmek olmayan, aynı zamanda tüm ayrıntılarıyla kusursuz bir anahtar teslimi yapı uygulaması ve son kullanıcı memnuniyeti olan Eko Yapı; doğru altyapı, doğru üretim ve doğru hizmet ilkesiyle çalışmaktadır. Faaliyet alanlarımız,inşaat arazisi seçiminden projenin teslimine kadar geçen bütün aşamalara dahil olmaktadır.

Eko Yapı ,ekolojik ve ekonomikliği ile öne çıkan,çok hızlı kurulabilen,yüksek enerji tasarruflu A sınıfı pratik hazır konutlar üretmektedir.